Sizi Arayalım
Avrasya Hastanesi HABERLER

ULUSLARARASI HASTA SERVİSİ PROJESİ START ALDI

Avrasya Hastanesi ULUSLARARASI HASTA SERVİSİ TÖRENLE AÇILIYOR

TARİH : 25 Eylül 2015

HASTANEMİZİN İSTANBUL KALKINMA AJANSI VE KALKINMA BAKANLIĞI İLE BİRLİKTE YÜRÜTTÜĞÜ “ULUSLARARASI HASTA SERVİSİ” PROJESİ 1 EYLÜL İTİBARİ İLE START ALDI.

2015 yılında İstanbul Kalkınma Ajansı ve Kalkınma Bakanlığının “Sağlık Turizm Merkezi İstanbul (İşletmeler) Mali Destek Programı” kapsamında hastanemizin projesi olan “Uluslararası Hasta Servisi” onaydan geçerek 1 Eylül itibari ile çalışmalarına başladı.

Hastanemize ve ülkemize yurtdışından gelen hastalara yönelik olarak düzenlediği proje İstanbul’u sağlık turizm merkezi yapmayı hedeflemektedir.

Bu proje kapsamında yurtdışı hasta potansiyelini arttırmak, gelen misafirlerimize uluslararası kalitede ve nitelikli sağlık hizmeti vermeyi, iş süreçlerimizde yurtdışı hastaları karşılama, yönlendirme ve teşhis/tedavi aşamalarında yeni yaklaşımlarla sürdürülebilir olmayı hedefliyoruz.

Çalışanlarımıza verdiğimiz eğitimlerle ülkemize döviz kazandırıcı bu hizmeti örnek olacak bir proje olarak düşünüyor, ülkemize ve hastanemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

HİÇBİR ŞEY İNSAN VE SAĞLIK KADAR ÖNEMLİ DEĞİLDİR.