Sizi Arayalım
TIBBİ BİRİMLER

YATAN HASTA SERVİSLERİ

YATAN HASTA SERVİSLERİ

Hastahane odalarına, sıcaklığı ayarlanabilen otomatik fancoil sistemi ile ısıtma-soğutma yapılabilmektedir. Mobilyalar tasarlanırkenYatan Hasta Oda 4Yatan Hasta Oda 2Yatan Hasta Oda 1 rahat temizlenmesine, kullanım kolaylığına, işlevselliğine,malzeme ve üretim kalitesine dikkatle önem verilmiştir. Hasta bakım ve iyileştirilmesinde dünyaca ünlü yataklar(üç motorlu,hidrolikli) ve TSE onaylı yataklar hastahanemizde kullanılmaktadır. Dünya standartlarında medikal aletler ve hemşire çağrı cihazları kullanılarak merkezi oksijen tesisatı ile tüm hasta odalarına ulaşılmaktadır. Hastanın ve yakınlarının attığı ilk adımdan çıktıkları ana kadar 5 yıldızlı otel konforu sunulmaktadır. Odalarımız suitinden balkonlusuna, her şekilde ayarlanabilir yataklarından konforlu koltuklarına, buzdolabından televizyonuna ve özel çağrı sistemine kadar tüm hizmeti içermektedir.

Hastalarımızın sağlığına biran önce kavuşabilmesi ve kaldığı süre içerisinde tıbbi etkin bir şekilde sunabilmemiz için ziyaretçilerimizin aşağıdaki kurallara uyması son derece önemlidir.

Hasta ziyaret saat 10:00-22:00 arası yapılabilmektedir.Hasta ziyaretine gelen hasta yakınlarının 4 kişiden fazla olmaması, hastamızın sağlığı ve hizmetlerinin aksamaması için önemlidir.Gürültü ve yaramazlık yaparak hastalarımızı rahatsız edebileceğini düşündüğümüz 12 yaşından küçük hasta yakınlarını hasta odalarının bulunduğu katlara kabul edemiyoruz.

Ayrıca uzun süreli ziyaretler hastayı yoracağından ve yapılan hizmetleri aksatacağından 15 dakikayı geçmemesini önemle rica ediyoruz.

Tüm çalışanlarımız, hastalarımızın sağlığı ile ilgilenmeleri yanı sıra hasta yakınları ve refakatçilerine de elinden gelen her türlü hizmeti sunmaktadır. Odalarımız hastamız ile birlikte bir refakatçisininde yanında kalabileceği şekilde düzenlenmiştir.

BİZE ULAŞIN

HİÇBİR ŞEY İNSAN VE SAĞLIK KADAR ÖNEMLİ DEĞİLDİR.